Журі Фестивалю

 

 

 

Журі

XXV-го Міжнародного гуцульського фестивалю
Фольклорний жанр

Літня сцена санаторію «Прикарпатський»

 

Шкрібляк Микола Миколайович – директор комунального  учбово-методичного центру культури Буковини, голова Чернівецького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений діяч мистецтв України

Заліщук Анатолій Никанорович – заступник директора навчально – методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Капустинська Стефанія Йосипівна – завідувач відділу фольклору та етнографії навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття. Ісопчук Марія Онуфріївна (Вижницький район Чернівецька обл.).

 

 

Хореографічний жанр та гуцульські переспіви Літня сцена будинку культури м. Яремче

 

Курилюк Іван Васильович – народний артист України.

Скобель Юрій Мирославович – старший викладач Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Гук Христина Михайлівна – головний спеціаліст відділу культури і навчальних закладів управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Хотимська Ірина Юріївна (Вижницький район Чернівецька обл.).

Сидорчук Леонід Юхимович – головний балетмейстер Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, заслужений артист України.

 

 

Пісенний жанр
База відпочинку «Карпати»

 

Стефанюк Михайло Павлович – заслужений діяч мистецтв України, доцент Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Чоловський Петро Михайлович – заслужений працівник культури України, доцент Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Петрик Мирослав Володимирович – заслужений артист України, доцент Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Лещишин Світлана Дмитрівна – провідний методист Навчально- методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Шпак Фрозина Тарасівна (Вижницький район Чернівецька обл.)

 

 

 Музичний жанр

                           Центральна сцена «Майдан свободи» м. Яремче

Олексюк Василь Васильович – заслужений працівник культури України, заступник директора Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Присяжнюк Тамара Володимирівна – провідний методист Навчально- методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Шотурма Володимир Іванович – керівник народного аматорського оркестру народної музики Олега Камінського Будинку культури м. Тисмениця.

Лучик Ігор Михайлович (Вижницький район Чернівецька обл.)

 

Естрадний жанр та нью-фольк
Готель «Романтик»

 

Данилюк Василь Степанович – соліст Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, заслужений артист України

Кривень Михайло Якович – народний артист України.

Весна Світлана Володимирівна – заслужена артистка України

 Бибик Ярослав – заслужений артист України.

Додяк  Наталія  Михайлівна (Вижницький район Чернівецька обл.)

 

 

                                      Театральне мистецтво
                                Будинок культури м. Яремче

 

Братковський Роман Степанович – заслужений працівник культури, директор Івано-Франківського обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки.

Панько Світлана Петрівна – директор навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Штиркало Наталя Ярославівна – завідувач відділу аматорської творчості Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Ковалюк Михайло Корнилович (Вижницький район Чернівецька обл.).

Марчак Юрій Михайлович – директор-художний  керівник Чернівецького академічного обласного Український музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської, заслужений працівник культури України.  

 

     

                            Виконавці художнього поетичного слова
                              Актовий зал санаторію «Прикарпатський»

Бойчук Марія Дмитрівна – керівник літературної частини Івано- Франківського академічного обласного театру ляльок ім. М. Підгірянки. Баранкевич Галина Євгенівна – актриса Івано-Франківського акаде мінного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка, співачка, заслужена артистка України.

Яковишин Валентина Борисівна – завідувач відділу культурно- просвітницької роботи Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

 

Гуцульське мистецтво
Центральна алея м. Яремне

 

Корпанюк Василь Васильович – голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений художник України.

Штиркало Ярослав Євгенович – директор Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею.

Бегметюк Галина Іванівна – провідний методист Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Ворончак Володимир Іванович  (Вижницький район Чернівецька обл.)

 

 

                                          Кіно-фотомистецтво
                                              ніша міської ради

Крицун Михайло Михайлович – керівник народного аматорського відео- фотоклубу «Ватра» Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Кукурудз Володимир Іванович – заслужений журналіст України, режисер обласного телебачення «Галичина».

Рільчук Юрій Семенович – фотокореспондент.

Максимчук Віктор Петрович (Вижницький  район Чернівецька обл.)